Artikel 4 van 16

Vlekbestendig tafelkleed 100% katoen- nua beige blauw : afm B155 L250-300

Tafelkleed gemaakt met twee lagen hars en een waterafstotende behandeling, waardoor het volledig waterdicht is en heel makkelijk schoon te maken. Zonder fluorcarbonen of Teflonbehandelingen, wat een veilig product voor contact met voedsel garandeert.

Met de waterafstotende behandeling geven we het een vlekwerende eigenschap waardoor elk vocht zoals koffie, wijn of tomaat wordt afgestoten. Het onderhoud is zeer praktisch: een vochtige doek volstaat en het tafelkleed is weer onberispelijk en klaar voor hergebruik.

Elk stuk wordt ambachtelijk vervaardigd in onze werkplaats in Valencia, met een zoomafwerking die een verzorgde en elegante toets geeft. De stof is 100% biologisch katoen, met een zachte en aangename aanraking, waarbij de natuurlijkheid van katoen en het dagelijkse comfort behouden blijven. Omdat het waterdicht is, kan het ook buiten gebruikt worden.

  • 🧺 machinewas op 30°C
  • De tafelkleden hebben twee lagen hars + een waterafstotende behandeling
  • Voor dagelijks onderhoud is een vochtige doek eigenlijk de beste keuze, zodat de beschermende behandeling zo lang mogelijk meegaat.
  • Na het wassen kan je ze op de achterzijde strijken op middelmatige temperatuur. Dat helpt om de vlekwerende werking opnieuw te activeren

te verkrijgen in verschillende afmetingen:

250x155 - €62.75
300x155 - €72.45

 

Overzicht
© 2020 - 2026 INDESI | sitemap | rss | bestelling herroepen | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel